15 gru 2017

Warsztaty z Telewizją Lubaczów

Dnia 14 grudnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia odbyły się warsztaty dla młodzieży szkolnej z udziałem pracowników Telewizji Lubaczów – Panią Iwoną Buczko i Panem Janem Lechowiczem.   

Organizatorem warsztatów na temat współczesnych mediów była Powiatowa Biblioteka Publiczna i Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia. Zaproszeni goście opowiadali o historii mediów w Lubaczowie, specyfice pracy dziennikarza, a także o roli telewizji w życiu lokalnej społeczności. W spotkaniu po raz kolejny wzięli udział uczniowie lubaczowskich gimnazjów i Zespołu Szkół w Lubaczowie. W czasie warsztatów młodzież mogła w praktyce przekonać się, jak naprawdę wygląda praca dziennikarza, wcielając się w rolę reportera prowadzącego relację na żywo przed kamerą telewizyjną. Dziękujemy wszystkim zaproszonym za udział w naszym spotkaniu. 

Zdjęcia: T. Swatek