16 sty 2018

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

15 listopada 2017r. w naszej szkole odbył się konkurs z języka niemieckiego „Deutschfreund”. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

W całej Polsce do konkursu przystąpiło 6863 uczniów, w województwie podkarpackim 352 uczniów.

Najlepszy wynik w szkole uzyskała Karolina Winiarz z klasy III C (11 miejsce w województwie oraz 205 miejsce w kraju), na drugim miejscu uplasował się Michał Baran z klasy I TIM (20 miejsce w województwie, 366 miejsce w kraju), trzeci wynik w szkole (27 miejsce w województwie, 374 w kraju) uzyskała Monika Paryniak z klasy III C.

Wszystkim serdecznie gratulujemy