19 sty 2018

FINAŁ PROJEKTU „OTWARTA FIRMA”

Celem projektu było stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. 9 stycznia 2018 r. odbyła się inauguracja projektu „OTWARTA FIRMA” realizowanego przez Zespół Szkół w dniach od 13-19 listopada 2017 r.

Uroczyste zakończenie programu odbyło się w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie. Z rąk pana Starosty Józefa Michalika i Dyrektora Zespołu Szkół pana Andrzeja Nepelskiego certyfikaty odebrali przedstawiciele firm i instytucji z terenu powiatu lubaczowskiego, którzy wzięli udział w projekcie.

18 PRZEDSTAWICIELI LOKALNEGO BIZNESU POPRZEZ WIZYTY W SZKOLE PRZEKAZAŁO SWOJĄ WIEDZĘ 449 UCZNIOM. Wśród nich były instytucje i firmy tj:

 • Bank Spółdzielczy w Lubaczowie
 • GEOS Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Oleszyce
 • Biuro Usług Komputerowych „LECH-KOM” Lubaczów
 • INSTAL CENTER Tomasz Hawrylak Młodów
 • GEOBUD Usługi Projektowo- Budowlane Lubaczów
 • ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH w Lubaczowie
 • PG – NET Piotr Gryniewicz Oleszyce
 • FABRYKA MASZYN w Lubaczowie
 • GAME OVER CYCLES Lisie Jamy
 • PHU REMBUD Roman Siryk Oleszyce
 • BIURO RACHUNKOWE ATUT Lubaczów
 • FOR-DREW Firma Usługowo-Handlowa Lubaczów
 • PROCADIA S.C Lubaczów
 • SKATESZOP Daniel Klimczak Lubaczów
 • STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW „LUBACZOWSKIE FORUM BIZNESU”
 • MIEJSKA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA Lubaczów
 • Fitness Klub BATUKA Lubaczów
 • OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW Lubaczów, ul. Techniczna

Niezawodni okazali się także przedstawiciele firm, którzy na stałe wspierają Zespół Szkół w realizacji różnego rodzaju zadań czy projektów, miedzy innymi:

 • BD CENTER sp. z.o.o Rzeszów
 • MDM Polska sp. z.o.o Bobrówka
 • AGRO-MAL Sp.j. Jan ,Tadeusz i Mieczysław Pokrywka Lubaczów
 • DM SYSTEM Damian Mazur Rzeszów
 • Centrum Medyczne „KORMED” Lubaczów

Dla przedsiębiorstwa czy instytucji to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast otrzymała możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej. Inauguracja wzbogacona została oprawą muzyczną przygotowaną przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół oraz słodkim poczęstunkiem.

Mamy nadzieje, że dalsza współpraca z przedstawicielami lokalnych i poza lokalnych form biznesu będzie taka „owocna” jak dotychczas. Wszystkim firmom i instytucjom dziękujemy i życzymy dalszego sukcesu zawodowego.

Zespół Szkół im. gen Józefa Kustronia w Lubaczowie

fot. Katolickie Radio Zamość