26 kw. 2018

DNI OTWARTE

W dniach 24 – 25 kwietnia w naszej szkole odbyły się dni otwarte, podczas których młodzież gimnazjalna mogła zwiedzić szkołę oraz poznać ofertę edukacyjną. Mieliśmy także przyjemność gościć absolwentów, studentów z koła naukowego Politechniki Rzeszowskiej oraz przedstawicieli firmy ENPROM z Warszawy i Stowarzyszenia Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”. Nie zabrakło również przedstawicieli prasy, radia i telewizji.

Gimnazjaliści z całego powiatu mogli podziwiać umiejętności dziennikarskie, taneczne czy muzyczne naszych uczniów. Duże zainteresowanie wśród zaproszonych gości wzbudził również pokaz drona.

Poszczególne typy szkół prezentowały swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach, gdzie gimnazjaliści mogli otrzymać więcej informacji na temat wymarzonej szkoły. Nasi goście mieli również możliwość wzięcia udziału w różnorodnych konkursach oraz porozmawiania bezpośrednio z uczniami i nauczycielami naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że tegoroczne dni otwarte zorganizowane w naszej szkole pomogą młodzieży gimnazjalnej w podjęciu właściwej decyzji związanej z wyborem szkoły średniej.

Magdalena Kuchta