10 maj 2018

CENTRUM KOPERNIKA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. GEN. J. KUSTRONIA W LUBACZOWIE

Stowarzyszenie Rozwoju Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie oraz Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców naszego powiatu na RODZINNE SPOTKANIE Z NAUKĄ  w ramach realizowanego projektu „Z Kopernikiem do zrozumienia Świata” sfinansowanego ze środków Fundacji PZU.

Ideą projektu jest kontakt z interaktywnymi eksponatami naukowymi, które umożliwiają poznanie i zgłębienie zjawisk zachodzących w naszym bezpośrednim otoczeniu oraz wyrównanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w stosunku do dużych aglomeracji miejskich.

W dniach 13-14 maja 2018 w hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie odbędą się Pokazy Naukowe pt. „ UMYSŁ PRZYŁAPANY”  „CIŚNIENIE”, które będą prowadzone przez animatorów z CENTRUM NAUKI KOPERNIK z Warszawy.

Eksperymenty wywołują salwy śmiechu, zaskakują i wzbudzają ciekawość wśród osób w każdym wieku. Eksponaty są interaktywne tzn. ze trzeba wszystkiego spróbować samodzielnie: dotknąć, sprawdzić, przetestować. Zwiedzający doświadczy, jak działają jego własne zmysły i mózg. Niejeden wynik eksperymentu może wprowadzić w zdumienie…..

Gwarantujemy niezapomniane wrażania i miło spędzony czas. Serdecznie zapraszamy.

Harmonogram Pokazów Naukowych:

  • 05.2018 r. (niedziela) godz. 13.00 do 19:00
  • 05.2018 r. (poniedziałek) godz. 8:00 do 14:00