13 gru 2018

“Szlachetna Paczka” 2018

Celem akcji “Szlachetna Paczka” 2018 jest przede wszystkim pomoc potrzebującym, by poczuli się wyjątkowi w ten wyjątkowy czas. Święta Bożego Narodzenia to czas wzajemnego wsparcia i pomocy – “Szlachetna Paczka” powstała właśnie z taką myślą. 

Uczniowie naszej szkoły i Państwowa Straż Pożarna w Lubaczowie wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wśród całej społeczności uczniowskiej i funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej zorganizowano zbiórkę pieniędzy, za które zakupiono żywność, środki czystości, kosmetyki, odzież i pralkę. Te dary serca przekazano potrzebującej rodzinie.
Cała akcja przebiegała pod patronatem Samorządu Uczniowskiego. Gotowość niesienia pomocy i zaangażowanie członków Samorządu Szkolnego w całej akcji doskonale rokują na przyszłość.

Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe akcji.