29 mar 2019

Wizyta młodzieży ze szkoły językowej na Ukrainie

W piątek 15 marca  2019r. mieliśmy przyjemność gościć  w naszej szkole grupę uczniów  i nauczycieli z „Centrum języków obcych Hollywood” w Nowojaworowsku  na Ukrainie. Była to pierwsza wizyta  młodzieży z tej szkoły.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania naszych gości przez Pana Dyrektora Andrzeja Nepelskiego, a następnie przedstawienia przez Pana Dyrektora  działalności szkoły, kierunków kształcenia oraz form wsparcia dla uczniów.

Głównym punktem pobytu młodzieży z Nowojaworowska  w naszej szkoły były zajęcia językowe. Uczniowie z opiekunami wzięli udział w lekcji języka polskiego prowadzonej przez Panią Dorotę Krzowską–Ważną w klasie IIB oraz w zajęciach z języka angielskiego w logistyce przeprowadzonych  przez Panią Magdalenę Dworak w klasie IIITL.

Po  lekcjach  grupa spotkała się z kierownikiem  internatu, Panią Barbarą Zagrodzką, która oprowadziła gości po obiekcie. Wizyta zakończyła się zwiedzaniem szkoły i wspólnymi zdjęciami.

Opieka nad grupą: Oleh Pryshliak IITL, Yurii Skytetskyi IITL, Karolina Mikolik IITL, Patrycja Sopel IITL, Mateusz Gudz IITL

Zdjęcia: Jakub Kapera IIITL