25 kw. 2019

MATURZYSTO – ZDOBĄDŹ STYPENDIUM NA PIERWSZY ROK STUDIÓW.

Absolwentów Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia  zachęcamy do skorzystania z programów stypendialnych na pierwszy rok studiów. Poniżej znajdują się informacje, które ułatwią wam pozyskanie środków finansowych z różnych źródeł finansowych i programów stypendialnych. Stypendia na pierwszy rok studiów to dla studenta niewątpliwie duża pomoc  – ułatwia usamodzielnienie się, pomaga ustabilizować sytuację finansową, dzięki czemu stypendyści mogą skupić się na nauce i rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

  1. Stypendia Stowarzyszenia Rozwoju Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie – program stypendialny „Dyplom z Marzeń”- zgłoszenia w terminie od 1 lipca do 14 sierpnia 2019r. za pomocą formularza aplikacyjnego on-line  stypendia-pomostowe.pl , uzyskanie rekomendacji Stowarzyszenia Rozwoju Zespołu Szkół im. gen. J.Kustronia, złożenie wersji papierowej wniosku w siedzibie Stowarzyszenia (ul. T. Kościuszki 161 : Budynek C, pok.3 ) do dnia 23 sierpnia 2019 roku.
  2. Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia – VIII Edycja Stypendiów Akademickich „PIERWSZY ROK”  wnioski o stypendia na rok akademicki 2019/2020 należy składać od 8 lipca 2019 roku do 13 września 2019r.w systemie informatycznym Fundacji https://www.fejj.pl/
  3. Fundacja im. Stefana Batorego – Fundusz „Rozwiń Skrzydła” im. Janiny i Jana Putka – wnioski o stypendia na rok akademicki 2019/2020 należy składać do 1 czerwca 2019 roku. Więcej informacji na stronie: