07 paź 2019

Staże w Hiszpanii dla uczniów technikum w ramach programu Erasmus +

Zapraszamy uczniów klas drugich i trzecich technikum: logistycznego, budowlanego, ekonomicznego, mechanicznego i informatycznego do udziału  w rekrutacji do programu Erasmus+ pt. „Mobilni teraz – kreatywni w przyszłości”, finansowanym przez Unię Europejską. 40 osób które zakwalifikują się do udziału, wyjedzie na trzytygodniowe staże do Walencji w Hiszpanii, gdzie będzie zdobywać doświadczenie i kwalifikacje w swoim zawodzie w przedsiębiorstwach i firmach hiszpańskich.

Więcej informacji na temat projektu i rekrutacji znajduje się w zakładce PROJEKTY, ERASMUS+ MOBILNI TERAZ – KREATYWNI W PRZYSZŁOŚCI. Znajduje się tam regulamin rekrutacji oraz formularz aplikacyjny, który należy wydrukować i wypełniony dostarczyć do koordynatora projektu do 11.10.2019 r. Powodzenia!