18 paź 2019

„Młodzi…, o młodych…, dla młodych…” – czyli kolejna audycja na antenie KRZ

W środę – 16 października br. uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie nagrali kolejną audycję z cyklu: „Młodzi…, o młodych…, dla młodych.”

Tym razem przed mikrofonem zasiedli: Karolina Kiczuła, Sebastian Furgała, Aleksander Gałas, Dawid Szczybyło, Aleksandra Pawluk, Patrycja Granda i prowadząca audycję – pani Edyta Świstowicz-Mazur.

Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat wydarzeń, które miały miejsce w naszej szkole w ostatnim czasie. Wspominaliśmy między innymi wyjazd do Rzeszowa na Salon Maturzystów, biesiadę poetycką, XXX jubileuszową edycję biegu im. gen. Józefa Kustronia, debatę kandydatów na posłów oraz program Erasmus+ pt. „Mobilni teraz – kreatywni w przyszłości”.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji na antenie Katolickiego Radia Zamość już w najbliższą sobotę – 19 października o 17.00 lub na stronie naszej szkoły w zakładce: „Audycje tworzone przez uczniów”.

Aleksandra Pawluk