07 lis 2019

Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych

W dniu 22.10.2019r. w Dębicy odbył się finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych chłopców. Nasza szkoła po zdobytym wcześniej awansie startowała wśród najlepszych  zajmując dziewiąte miejsce w województwie.

          Chłopcy możliwość startu w finale  uzyskali podczas półfinałów wojewódzkich w Przemyślu 16.10.2019r.  zajmując 2 miejsce. Tylko ułamki sekund dzieliły ich od pierwszej pozycji.  Tam również o awans do ostatniej zmiany walczyły dziewczyny, ale niestety rywalki okazały się mocniejsze.

          Szkołę  naszą reprezentowały następujące osoby,  w składzie:

Chłopcy:Dziewczyny:
Sopel HubertRozmus Paulina
Drozd JakubSerafin Dominika
Grenda MarcinMaślanka Anna
Gudz MateuszKudyba Paulina
Kłos MarekSzelestowska Joanna
Malik JakubBrzyska Gabriela
Morawski MikołajKogut Magdalena
Owca SebastianAntosz Kornelia
Rzeszutek PatrykSikorska Magdalena
Tasior WiktorBacewicz Wioletta
Żulewicz PiotrŁukasiewicz Kamila
Hawrylak Paweł 
Rebizant Daniel 

Opiekunem chłopców był P. Zbigniew Buczko , a dziewcząt P. Elżbieta Kornaga.