20 gru 2019

Z wizytą w Zamościu…

W czwartek – 19 grudnia br. młodzież naszej szkoły: Kornelia Prapagic, Malwina Gerega, Paulina Kudyba, Justyna Ważna, Patrycja Leszczawska, Rafał Moskal i Dominik Terembuła – pod opieką Pani Edyty Świstowicz-Mazur odwiedziła Katolickie Radio Zamość.

Czwartkowa wizyta to kolejny udany wyjazd, podczas którego uczniowie mieli okazję doskonalić warsztat młodego dziennikarza i poznać tajniki pracy za mikrofonem. Podczas nagrania opowiadaliśmy o bieżących wydarzeniach, mających miejsce w  naszej szkole na przełomie listopada i grudnia.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu: „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…” z udziałem młodzieży Zespołu Szkół w Lubaczowie w najbliższą sobotę – 21 grudnia o godz. 17.00 na antenie Katolickiego Radia Zamość lub na stronie naszej szkoły w zakładce: „Audycje tworzone przez uczniów”.

Patrycja Leszczawska