12 lut 2020

Kolejna wizyta w KRZ

W piątek – 7 stycznia br. młodzież naszej szkoły: Katarzyna Pałczyńska, Patrycja Skiba, Karolina Kiczuła, Aleksandra Janczura, Gabriela Grzyb, Dawid Szczybyło i Piotr Słoniec – pod opieką Pani Edyty Świstowicz-Mazur odwiedziła Katolickie Radio Zamość.

Podczas nagrania mogliśmy opowiedzieć o wydarzeniach mających miejsce w Zespole Szkół na przełomie stycznia i lutego. Niektórzy z nas zasiedli przed mikrofonem po raz pierwszy, aby wejść w rolę dziennikarzy radiowych.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu: „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…” z udziałem młodzieży Zespołu Szkół w Lubaczowie w najbliższą sobotę – 15 lutego o godz. 17.00 na antenie Katolickiego Radia Zamość lub na stronie naszej szkoły w zakładce: „Audycje tworzone przez uczniów”.

Gabriela Grzyb