08 wrz 2020

Inauguracja roku szkolnego 2020-2021

W dniu 1 września 2020 roku nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2020-2021.

Na hali sportowej  Zespołu Szkół spotkała się młodzież klas pierwszych, która uczestniczyła  w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Pan Dyrektor Andrzej Nepelski skierował do klas pierwszych serdeczne słowa powitania oraz życzenia miłej, owocnej oraz ze względu na panującą pandemię, bezpiecznej nauki na nadchodzący rok szkolny. W trakcie uroczystości rozpoczęcia roku nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły. Po części artystycznej uczniowie klas pierwszych poznali swoich wychowawców, a wraz z nimi nową organizację roku, zasady bezpieczeństwa na terenie całego kompleksu szkolnego. Uczniowie klas starszych spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasopracowniach. Do nich również skierował swoje słowa Pan Dyrektor poprzez szkolny radiowęzeł, życząc spokojnej i miłej nauki w rozpoczętym roku szkolnym, zwracając także szczególną uwagę na bezpieczeństwo i nową organizację życia szkoły.

Wszystkim życzymy dobrego, spokojnego roku szkolnego!