16 paź 2020

Każdy ma jakiś talent!

W poniedziałek – 5 października br. młodzież naszej szkoły: Marzena Milo, Katarzyna Pałczyńska, Patrycja Leszczawska, Amelia Tabaczek, Tobiasz Ługowski, Hubert Sopel i Kornelia Prapagic – pod opieką Pani Edyty Świstowicz-Mazur odwiedziła Katolickie Radio Zamość, aby nagrać kolejną audycję z cyklu „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…”.

Podczas nagrania mogliśmy opowiedzieć o naszych zainteresowaniach, pasjach i talentach… Niektórzy z nas zasiedli przed mikrofonem po raz pierwszy próbując swoich sił w roli dziennikarzy radiowych i przyznali, iż było to niesamowite doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji z udziałem młodzieży Zespołu Szkół w Lubaczowie już w najbliższą sobotę – 17 października o godz. 17.00 na antenie Katolickiego Radia Zamość

lub na stronie naszej szkoły w zakładce: „Audycje tworzone przez uczniów”.

Patrycja Leszczawska