27 lis 2020

Nowa platforma VOD z wartościowym kinem dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,

mając na uwadze naszą udaną i owocną współpracę podczas konkursu Laboratorium Filmowe, pragnę poinformować Państwa o nowej inicjatywie, której jako Podkarpacka Komisja Filmowa jesteśmy partnerem.

Przedstawiamy Laboratorium Filmowe VOD – bezpłatną platformę VOD z ambitnym kinem dla dzieci i młodzieży. 
 
Ideą, która przyświeca twórcom Laboratorium Filmowego, jest popularyzowanie wartościowych treści edukacyjnych. Nasz portal zawiera nie tylko wyselekcjonowane krótkie metraże dla młodej publiczności, ale również treści metodyczne i źródła wiedzy.  
 
Udostępnione na platformie filmy były prezentowane i nagradzane podczas pięciu edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży KINOLUB. Tworzone są przez profesjonalistów z całego świata i dedykowane młodej widowni. Wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności szukania dostępu do danych tytułów w sieci, bez obowiązku planowania seansu i bez wychodzenia z domu. To kompleksowe, intuicyjne, w pełni darmowe i pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce.
Zapraszamy do odwiedzenia Laboratorium Filmowego VOD: www.laboratoriumfilmowe.pl.