07 wrz 2021

NA DOBRY POCZĄTEK

Nasza szkoła, która współpracuje z Fundacją w ramach programu Stypendia św. Mikołaja już niebawem będzie mogła przyznać stypendia naszym zdolnym uczniom z niezamożnych rodzin! Wspaniale jest pomagać uczniom rozwijać skrzydła.

Aby móc pomóc uczniom najpierw trzeba zgromadzić środki na szkolnym subkoncie stypendialnym. Startujemy więc z akcją “NA DOBRY POCZĄTEK” – Każda złotówka, która wpłynie na szkolne subkonto stypendialne od 1 do 19 września 2021 r zostanie podwojona przez Fundację. W ten sposób wspólnie prowadzimy zbiórkę na stypendia oraz budujemy w lokalnych społecznościach kulturę solidarności i samopomocy. 

Następnie poprzez stypendia 100% zebranych środków trafi do uczniów, którym brak pieniędzy uniemożliwia rozwój.

Zapraszamy do udziału w akcji.

Fundacja Świętego Mikołaja

ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno

Numer  subkonta szkoły: 76 1090 0004 9149 0000 0000 0465

Tytułem: Darowizna na stypendia w szkole: Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia

w Lubaczowie