03 lis 2021

WARSZTATY Z ROBOTYKI

Nasza szkoła bierze udział w projekcie o nazwie: WZROST JAKOŚCI KSZTAŁCENIA OGÓLNEGO W SZKOŁACH POWIATU LUBACZOWSKIEGO (https://zs-lubaczow.com/wzrost-jakosci-ksztalcenia-ogolnego-w-szkolach-powiatu-lubaczowskiego/)

W ramach tego projektu uczniowie biorą udział w warsztatach z robotyki. Poniżej znajduje się klika zdjęć i filmików z warsztatów z udziałem uczniów z klas 1 ti, 2 Ti oraz 3 Ti.
Warsztaty mają na celu poznanie podstaw z zakresu budowy i programowania prostych robotów w oparciu  o ARDUINO.
Zachęcamy do obejrzenia.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w szkole będzie realizowany nowy projekt AI4Youth, gdzie będziemy poznawać możliwości sztucznej inteligencji i jej wykorzystania do rozwiązywania problemów społecznych. Szerzej o projekcie na stronie https://ai4youth.edu.pl/

Chętnych do udziału w projekcie prosimy o zapoznanie się z ww. materiałami i kontakt:

z Panem Jackiem Ważnym (osobiście B-115 lub mailowo: wazny.jacek@zs-lubaczow.com) lub
Panem Waldemarem Dworakiem (osobiście C-1 lub mailowo: dworak.waldemar@zs-lubaczow.com)