09 gru 2021

Powiatowa licealiada dziewcząt i chłopców

We wtorek 7 grudnia została rozegrana powiatowa licealiada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. O godzinie 9:30 na hali w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, nasi zawodnicy zmierzyli się z drużynami z LO Lubaczów.

Mecze obfitowały w wiele składnych akcji, pojedynków 1 na 1 oraz strzelonych bramek ze stron obu drużyn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyn z Zespołu Szkół, a nasi szczypiorniści w grupie chłopców jak i dziewcząt awansowali do 1/4 finału wojewódzkiego.  Najbardziej cieszy to, że w naszej grze widać było to, nad czym pracowaliśmy na ostatnich treningach, a nasza gra wygląda coraz lepiej. Była to na pewno dobra lekcja dla naszych zawodników, jak i przeciwników. Brawa dla naszych drużyn, które ciężko pracowały przez cały mecz. Po rozgrywkach podziękowaliśmy drużynom zasłużonymi brawami. Dziękujemy wszystkim za obecność i gorący doping.

Piłka ręczna chłopców

 1. Szmagara Karol
 2. Cozac Jakub
 3. Fedyk Wojciech
 4. Krzyszkowski Mateusz
 5. Głuszyk Mateusz
 6. Knap Bartłomiej
 7. Gorzelnik Kamil
 8. Gorzelnik Mateusz
 9. Skiba Sebastian
 10. Lipka Marek
 11. Maćko Michał
 12. Bułas Krystian
 13. Kulczycki Bartłomiej
 14. Wałczyk Szymon
 15. Wiktor Malinowski
 16. Kacper Furgała

Piłka ręczna dziewczyn

 1. Brzoza Gabriela
 2. Sarlej Magdalena
 3. Kudyba Paulina
 4. Żuk Maria
 5. Furgała Karolina
 6. Kawalerska Izabela
 7. Brzyska Gabriela
 8. Kopciuch Oliwia
 9. Słoniec Gabriela
 10. Pelikan Anna
 11. Ludwik Klaudia
 12. Spital Kinga