20 lut 2018

LAUREATKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „NORMY W OCHRONIE ŚRODOWISKA”

Miło Nam poinformować, że uczennice klasy II Technikum Ekonomicznego KLAUDIA MISZTAL i JUSTYNA PICZAK zostały LAUREATKAMI VI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „NORMALIZACJA I JA” organizowanego przez Polski Komitet Normalizacyjny.

Konkurs był realizowany w roku szkolnym w okresie od 4 października 2017 roku do 25 stycznia 2018, a jego celem było upowszechnienie wiedzy o roli norm technicznych w ochronie środowiska. Tegoroczny konkurs dotyczył norm w zakresie ochrony środowiska.

Wśród 140 prac nadesłanych na konkurs z całej Polski 48 było w kategorii ESEJ, w której brały udział uczennice.Komisja konkursowa 12 lutego 2018 roku wyłoniła laureatów VI Konkursu „Normalizacja i Ja”.

KLAUDIA I JUSTYNA ZAJĘŁY EGZEKWO II MIEJSCE W KATEGORII ESEJ. Uczennice wraz z opiekunem panią Barbarą Ozimek 16 marca w Warszawie na VII Konferencji Normalizacja w Szkole z tematem wiodącym „Normy w ochronie środowiska” odbiorą nagrody za II miejsce w konkursie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!