20 cze 2018

Program stypendialny Fundacji Banku Zachodniego WBK

Fundacja Banku Zachodniego WBK uruchamia program stypendialny. Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla wybitnych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.
 
Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania jeszcze lepszych wyników. Celem Fundacji jest wsparcie finansowe, które przyczyni się do rozwijania talentów i ułatwiani uczniom z całej Polski kształcenia na najwyższym poziomie oraz otworzy młodzieży drzwi do najlepszych ośrodków akademickich na całym świecie.
W programie mogą wziąć udział wszyscy, którzy wierzą w swoje możliwości i którzy potwierdzą to swoimi wyjątkowymi wynikami. Aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić formularz zamieszczony pod tym adresem:
fundacja.bzwbk.pl
 
Fundacja wybierze najlepszą dwudziestkę uczniów, którzy uzyskają roczne wsparcie finansowe.
Łączna kwota jaką uzyska uczeń w trakcie wsparcia stypendialnego wyniesie 5.000.