26 wrz 2018

VII edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie

W tym roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest głównym sponsorem Programu Stypendialnego, chce przede wszystkim przyznać cztery stypendia dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych. Jeżeli w danej edycji nie zgłoszą się uczniowie o takich zdolnościach, to środki Banku zostaną przeznaczone dla pozostałych wnioskodawców. Środki na kolejne stypendia pochodzą z wpłat od innych Darczyńców. Planujemy wręczyć 9 czeków stypendialnych.

Dodatkowo, po raz kolejny, planujemy przyznać stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych (szczegółowe informacje w Regulaminie Programu Stypendialnego).

Działania objęte są Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Pana Józefa Michalika.

Dokumenty należy złożyć do 16.10.2018 r. do pedagoga szkolnego.

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin – pobierz.
  2. Stypendium artystyczne – stypendium artystyczne – wniosekplan rozwojuoświadczenie opiekuna artystycznegooświadczenie.
  3. Stypendium naukowe – stypendium naukowe – wniosekplan rozwoju, oświadczenie.
  4. Stypendium sportowe – stypendium sportowe – wniosekplan rozwojuoświadczenie treneraoświadczenie.