30 maj 2019

Wiosną Stypendia Rosną!

Wspólnie ufundujmy stypendia dla zdolnych uczniów  Zespołu Szkół im. gen. J. Kustronia.

W pierwszy dzień wiosny 21.03.2019r. ruszyła tegoroczna edycja akcji Wiosną Stypendia Rosną, a  Fundacja Świętego Mikołaja podwoi wszystkie środki na stypendia zebrane w naszej szkole  w okresie od 21 marca do 10 czerwca 2019 r.

Program stypendialny  istnieje dzięki wsparciu darczyńców, zaangażowanej w zbiórki środków pieniężnych młodzieży, nauczycieli i wychowawców. W ubiegłym roku w ramach akcji Wiosną Stypendia Rosną udało się zebrać 16 437,90 zł, które zostały podwojone przez Fundację Świętego Mikołaja, a następnie przekazane 17 uczniom w formie stypendiów.

Oceniając systematyczny rozwój programu stypendialnego w naszej szkole mamy nadzieję, że kwotę tę uda się w tym roku znacznie przekroczyć. 

Ostatnia zbiórka pieniędzy w tym roku szkolnym odbędzie się we wtorek, 4 czerwca. Liczymy na udział każdego ucznia i zapraszamy do współpracy z nami.

Stowarzyszenie Rozwoju Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie