20 wrz 2019

Siódmy rok współpracy Zespołu Szkół z KRZ – czyli kolejna audycja na antenie!

Trudno uwierzyć, że rozpoczęliśmy już siódmy rok współpracy z Katolickim Radiem Zamość!

W tym roku szkolnym audycje z cyklu: „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…” będą miały nieco inny charakter niż dotychczas.

Podczas wrześniowego spotkania rozmawialiśmy o tym, jakie przedsięwzięcia są realizowane w Zespole Szkół w Lubaczowie. Tym razem przed mikrofonem zasiedli zarówno uczniowie, jak i nauczyciele: Patrycja Leszczawska, Gabriela Kulczycka, Karolina Zając, Aleksandra Janczura, Oliwia Rozwód, Bartosz Lautenszleger oraz Pani Anna Śliwa – specjalista do spraw funduszy europejskich, Pani Agnieszka Pietrasiewicz-Niedźwiecka – nauczyciel języka angielskiego i Pani Edyta Świstowicz-Mazur – nauczyciel języka polskiego.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wrześniowej audycji na antenie Katolickiego Radia Zamość, która będzie emitowana w najbliższą sobotę –
21 września o godz. 17.00 na 
www.krz.pl lub na stronie naszej szkoły w zakładce: audycje tworzone przez uczniów.