15 lis 2019

Z życia szkoły… – czyli kolejna audycja na antenie KRZ

W środę – 13 listopada uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie nagrali kolejną audycję z cyklu: „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…”.

Tym razem przed mikrofonem zasiedli: Justyna Ważna, Paulina Hrycyszyn, Kamila Gnat, Dominika Hańczakowska, Magda Turza, Marcin Tokarz, Dawid Świdniak, Mikołaj Drozda i prowadząca audycję – pani Edyta Świstowicz-Mazur.

Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat wydarzeń, które miały miejsce w naszej szkole na przełomie października i listopada. Wspominaliśmy między innymi pielgrzymkę maturzystów na Jasną Górę, akcję krwiodawstwa. Mówiliśmy również o szkolnym radiu ,,GiT” („Gramy i tworzymy”), firmie uczniowskiej „e-grosik”,   konkursach i olimpiadach, w których biorą udział uczniowie Zespołu Szkół oraz o programie Erasmus+ pt. „Mobilni teraz – kreatywni w przyszłości”.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji na antenie Katolickiego Radia Zamość już w najbliższą sobotę – 16 listopada o 17.00 lub na stronie naszej szkoły w zakładce: „Audycje tworzone przez uczniów”.

 

Kamila Gnat