14 lut 2020

SZKOLNY RAMBIT

Dnia 11.02.2020 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie odbyły się szkolne zawody RAMBIT. Rozgrywane były w formie zabaw, konkurencji sportowych na wesoło i miały na celu promocję sportu, zdrowego stylu życia jak również integrację i pracę w zespole oraz rywalizacji wg zasad fair play. Drużyny składały się z dziewcząt i chłopców. Rozgrywane były w formie wyścigów rzędów. Wśród biorących udział była również reprezentacja nauczycieli. Wszystkie konkurencje wzbudzały wśród kibiców ogromne emocje i na pewno były formą dopingu dla startujących. Na zakończenie wszystkich rozgrywek uczestnicy otrzymali słodki upominek.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w pierwszej edycji Szkolnego Turnieju Rambit.

                                                         Nauczyciele wychowania fizycznego