20 kw. 2021

Rozstrzygnięcie konkursu na logo Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs graficzny na projekt logo Szkolnego Koła Turystycznego „Turystyczne Łaziki” został rozstrzygnięty. Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy 8 prac konkursowych. Zwyciężyło logo Kornelii Prapagic, uczennicy klasy IIb. Pozostałe prace zostały wyróżnione. Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pracy z grafiką komputerową !!!

Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:

I.Miejsce- Kornelia Prapagic, kl. IIb,

 

WYRÓŻNIENIE- Aleksandra Słoniec, kl. TE ,

 

WYRÓŻNIENIE- Karolina Lorenc, kl. IId,

 

WYRÓŻNIENIE- Karol Jezuit, kl. ITi.

 

Laureaci konkursu na projekt logo SKKT” Turystyczne Łaziki”, od lewej: Karolina Lorenc kl. IId (wyróżnienie), Kornelia Prapagic kl. IIb ( I miejsce), Aleksandra Słoniec kl. TE (wyróżnienie), Karol Jezuit kl. ITi (wyróżnienie).