22 paź 2021

Zaprojektuj logo Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na projekt logo dla Samorządu, które stanie się oficjalnym symbolem identyfikującym go i będzie wykorzystywane w celach informacyjnych, promocyjnych oraz reklamowych w szkole i poza nią.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów Zespołu Szkół.

Aby zaprojektowane logo zostało poddane rozpatrzeniu, powinno:

  • być grafiką komputerową, wykonaną w dowolnym programie;
  • zawierać nazwę – „Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie” lub „Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Lubaczowie”;
  • posiadać grafikę kojarzoną z działalnością Samorządu Uczniowskiego, która będzie stanowiła tło dla logo;
  • być ujęte na planie koła.

Zgłoszenie projektu logo następuje poprzez przesłanie pliku o dużej rozdzielczości w formacie jpg, png bądź pdf w terminie do 27 października 2021 r. na adresy e-mail: su.zs.lubaczow@interia.pl lub samorzad.uczniowski@zs-lubaczow.com

Wyboru zwycięskiego projektu dokona Samorząd Uczniowski.