02 gru 2021

Gala SOLIDARNA SZKOŁA 2021

Z radością chcielibyśmy poinformować, że Zespół  Szkół im. gen. Józefa Kustronia  w Lubaczowie  znalazł się w gronie finalistów konkursu Solidarna Szkoła 2021  i w dniu 7 grudnia  przedstawiciele szkoły już po raz piaty będą uczestniczyć w gali  w Pałacu w Wilanowie. Wyróżnienie jest ogromne, gdyż nagrodzonych zostanie tylko 12 szkół  spośród 300, które należą do programu stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja.

Gala konkursu odbywa się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy, dlatego też   laureaci konkursu Solidarna Szkoła otrzymali zaproszenie do udziału w kameralnym spotkaniu z Panią Prezydentową i zwiedzenia Pałacu Prezydenckiego.

Przypominamy, że ten zaszczytny tytuł  „Solidarna Szkoła” otrzymują najbardziej zaangażowane społecznie szkoły biorąc udział w programie Stypendia św. Mikołaja. (w tym roku po raz pierwszy szkoły nagrodzone w konkursie, to takie które prócz zebrania największej kwoty na stypendia w swojej kategorii, zorganizowały minimum jedną zbiórkę z udziałem uczniów).

Galę poprowadzi:
Marta Januszewska – dziennikarka Polskiego Radia PR1
Krzysztof Ziemiec – dziennikarz TVP