09 gru 2021

Powiatowa licealiada dziewcząt i chłopców

We wtorek 7 grudnia została rozegrana powiatowa licealiada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. O godzinie 9:30 na hali w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, nasi zawodnicy zmierzyli się z drużynami z LO Lubaczów.

Mecze obfitowały w wiele składnych akcji, pojedynków 1 na 1 oraz strzelonych bramek ze stron obu drużyn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyn z Zespołu Szkół, a nasi szczypiorniści w grupie chłopców jak i dziewcząt awansowali do 1/4 finału wojewódzkiego.  Najbardziej cieszy to, że w naszej grze widać było to, nad czym pracowaliśmy na ostatnich treningach, a nasza gra wygląda coraz lepiej. Była to na pewno dobra lekcja dla naszych zawodników, jak i przeciwników. Brawa dla naszych drużyn, które ciężko pracowały przez cały mecz. Po rozgrywkach podziękowaliśmy drużynom zasłużonymi brawami. Dziękujemy wszystkim za obecność i gorący doping.

Piłka ręczna chłopców

1. Szmagara Karol