23 gru 2021

Vouchery na kursy programowania pod choinkę

Vouchery na kursy programowania pod choinkę dla stypendystów Zespołu Szkół

Z radością informujemy, iż Gabriela Kulczycka, Martyna Zarosa oraz Jarosław Ważny otrzymali  vouchery na zrealizowanie kursów programowania od firmy C&F. Uczniowie otrzymali możliwość uczestnictwa w dwóch wybranych kursach na platformie Giganci Programowania: jednym podstawowym i jednym zaawansowanym. Kursy pomogą im realizować talenty matematyczno-informatyczne.

Firma C&F to polska firma informatyczna świadcząca usługi programistyczne, analityczne oraz systemowe na całym Świecie. C&F od wielu lat wspiera Fundację Świętego Mikołaja, a teraz postanowiła przekazać 14 stypendystom Świętego Mikołaja vouchery na zajęcia z programowania w tym 3 stypendystom Zespołu Szkół w Lubaczowie. W  ten sposób dzielą się z młodymi swoją informatyczną pasją i pomagają dzieciom rozwijać talenty.  

https://candf.com/