19 sty 2018

FINAŁ PROJEKTU „OTWARTA FIRMA”

Celem projektu było stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. 9 stycznia 2018 r. odbyła się inauguracja projektu „OTWARTA FIRMA” realizowanego przez Zespół Szkół w dniach od 13-19 listopada 2017 r.

Uroczyste zakończenie programu odbyło się w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie. Z rąk pana Starosty Józefa Michalika i Dyrektora Zespołu Szkół pana Andrzeja Nepelskiego certyfikaty odebrali przedstawiciele firm i instytucji z terenu powiatu lubaczowskiego, którzy wzięli udział w projekcie.

18 PRZEDSTAWICIELI LOKALNEGO BIZNESU POPRZEZ WIZYTY W SZKOLE PRZEKAZAŁO SWOJĄ WIEDZĘ 449 UCZNIOM. Wśród nich były instytucje i firmy tj:

• Bank Spółdzielczy w Lubaczowie
  • GEOS Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Oleszyce
  • Biuro Usług Komputerowych „LECH-KOM” Lubaczów
  • INSTAL CENTER Tomasz Hawrylak Młodów
  • GEOBUD Usługi Projektowo- Budowlane Lubaczów
  • ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH w Lubaczowie
  • PG – NET Piotr Gryniewicz Oleszyce
  • FABRYKA MASZYN w Lubaczowie
  • GAME OVER CYCLES Lisie Jamy
  • PHU REMBUD Roman Siryk Oleszyce
  • BIURO RACHUNKOWE ATUT Lubaczów
  • FOR-DREW Firma Usługowo-Handlowa Lubaczów
  • PROCADIA S.C Lubaczów
  • SKATESZOP Daniel Klimczak Lubaczów
  • STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW „LUBACZOWSKIE FORUM BIZNESU”
  • MIEJSKA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA Lubaczów
  • Fitness Klub BATUKA Lubaczów
  • OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW Lubaczów, ul. Techniczna

Niezawodni okazali się także przedstawiciele firm, którzy na stałe wspierają Zespół Szkół w realizacji różnego rodzaju zadań czy projektów, miedzy innymi:

• BD CENTER sp. z.o.o Rzeszów
  • MDM Polska sp. z.o.o Bobrówka
  • AGRO-MAL Sp.j. Jan ,Tadeusz i Mieczysław Pokrywka Lubaczów
  • DM SYSTEM Damian Mazur Rzeszów
  • Centrum Medyczne „KORMED” Lubaczów

Dla przedsiębiorstwa czy instytucji to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast otrzymała możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej. Inauguracja wzbogacona została oprawą muzyczną przygotowaną przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół oraz słodkim poczęstunkiem.

Mamy nadzieje, że dalsza współpraca z przedstawicielami lokalnych i poza lokalnych form biznesu będzie taka „owocna” jak dotychczas. Wszystkim firmom i instytucjom dziękujemy i życzymy dalszego sukcesu zawodowego.

Zespół Szkół im. gen Józefa Kustronia w Lubaczowie

fot. Katolickie Radio Zamość