10 cze 2019

Rola wychowawcy w życiu młodego człowieka

We wtorek – 4 czerwca br. uczniowie naszej szkoły udali się wraz z Panią Edytą Świstowicz-Mazur do siedziby Katolickiego Radia Zamość, aby na antenie radia zastanowić się  wspólnie nad rolą wychowawcy w życiu młodego człowieka. Nagranie czerwcowej  audycji z cyklu „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…” wieńczy sześcioletnią współpracę z KRZ

Tym razem w dyskusji wzięli udział w większości uczniowie klas pierwszych: Katarzyna Pałczyńska, Wiktoria Kołodziej, Paulina Hrycyszyn, Alicja Gorzelnik, Mikołaj Drozda, Hubert Pokrywka,  a także  Gabriela Zadworna z drugiej klasy technikum informatycznego.

Podczas audycji mówiliśmy o roli rodziców, nauczycieli i wychowawców w życiu młodych ludzi. Każdy z nas mógł zaprezentować swój punkt widzenia. Wizyta w studiu nagrań była dla nas niesamowitym doświadczeniem, ponieważ wszyscy (oprócz Pani Edyty oczywiście) zasiedliśmy przed mikrofonem po raz pierwszy. Mamy jednak nadzieję, że nie ostatni…

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji na antenie Katolickiego Radia Zamość już w sobotę – 15 czerwca o 17:00 lub na stronie naszej szkoły w zakładce „Audycje tworzone przez uczniów”.

Katarzyna Pałczyńska i Wiktoria Kołodziej