17 sty 2020

Z Nowym Rokiem – nowa audycja w KRZ

W piątek – 10 stycznia br. młodzież naszej szkoły: Gabrysia Jakubiec, Kinga Purcha, Gabrysia Grzyb, Oliwia Sopel, Patrycja Brzyska, Marek Lipka i Patrycja Leszczawska – pod opieką Pani Edyty Świstowicz-Mazur odwiedziła Katolickie Radio Zamość.

Piątkowa wizyta to pierwszy tegoroczny wyjazd, podczas którego mogliśmy doskonalić warsztat młodego dziennikarza i poznać kulisy pracy za mikrofonem. Niektórzy z nas byli po raz pierwszy…  Podczas nagrania mówiliśmy o bieżących wydarzeniach mających miejsce w  naszej szkole, tym razem o tych –  na przełomie grudnia i stycznia.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji z cyklu: „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…” z udziałem młodzieży Zespołu Szkół w Lubaczowie w najbliższą sobotę – 18 stycznia o godz. 17.00 na antenie Katolickiego Radia Zamość lub na stronie naszej szkoły w zakładce: „Audycje tworzone przez uczniów”.

Patrycja Leszczawska