25 wrz 2020

XXXI bieg im. gen. Józefa Kustronia

W środę 23 września 2020r. odbył się XXXI bieg im. gen. Józefa Kustronia. Po raz pierwszy został on przeprowadzony na terenie Zespołu Szkół w Lubaczowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną, a uczestnikami biorącymi udział w zawodach była tylko młodzież naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy biegu na mecie otrzymali pamiątkowe medale. Zwycięzcom zostały wręczone dyplomy i puchary przez dyrektora szkoły Pana Andrzeja Nepelskiego i v-ce dyrektora Pana Janusza Rupera. Ponadto zgodnie z tradycją zostały złożone kwiaty i zapalony znicz pod obeliskiem  gen. Józefa Kustronia.

 

W poszczególnych kategoriach najlepszymi zawodnikami okazali się:

Kategoria dziewcząt kl. I-II Kategoria chłopców kl. I-II
1.Anna Maślanka 1.Jakub Malik
2.Gabriela Brzyska 2.Arkadiusz Wypych
3.Paulina Kudyba 3.

Wiktor Kucharski

 

Kategoria dziewcząt kl. III-IV Kategoria chłopców kl. III-IV
1.Gabriela Domagalska 1.Hubert Sopel
2.Natalia Lisowska 2.Marek Kłos
3.Agnieszka Buczek 3.Daniel Rebizant

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!