07 paź 2020

Dzień chłopaka na wesoło

Dzień chłopaka na wesoło –  konkurs na Najlepszego Chłopaka w Internacie 2020!

We wtorek 29.09.2020, wychowankowie internatu szkolnego mieli okazję spędzić wesoły wieczór uczestnicząc w konkursie na Najlepszego Chłopaka w Internacie zorganizowanego z okazji Dnia Chłopaka. Część męska ochoczo przystąpiła do konkurencji – podbijali piłkę, wykazywali się wiedzą o światowych klubach piłkarskich, kręcili kółkiem hula-hop, nazywali modele samochodzików hot Wheel, tworzyli bajeczne przepisy na samodzielnie wykonywane dania, nazywali narzędzia gospodarstwa domowego. Dziewczęta stanowiły widownię i dzielnie dopingowały kolegów.

Zajęcia obyły się w miłej i przyjaznej atmosferze. Wychowankowie mieli dobrą okazję na zintegrowanie się i świetną zabawę, którą będą wspominać z uśmiechem na twarzach.

Na podium znalazło się trzech chłopców, którzy otrzymali małe upominki. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców.