05 lis 2020

IX edycja Programu Stypendialnego

Przed nami IX edycja Programu Stypendialnego, który po raz kolejny organizowany jest przez Fundację Banku Spółdzielczego i Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. Nasze działania objęte są Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Pana Zenona Swatka. W tym roku chcemy planujemy wręczyć 9 czeków stypendialnych, w tym cztery stypendia naukowe.
Dodatkowo, po raz kolejny, planujemy przyznać stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych (szczegółowe informacje w Regulaminie Programu Stypendialnego

Dokumenty można składać do 17.11.2020 do godziny 14:00 do pedagoga szkolnego.

Dokumenty:

Plan rozwoju – pobierz.

Regulamin – pobierz.

Oświadczenie opiekuna artystycznego – pobierz.

Oświadczenie trenera – pobierz.

Wniosek – stypendium artystyczne – pobierz.

Wniosek – stypendium naukowe – pobierz.

Wniosek – stypendium sportowe – pobierz.