10 lis 2020

Darczyńcy programu stypendialnego Fundacji św. Mikołaja i rekordowa suma zebranych środków finansowych.

Ten rok jest  wyjątkowy! Sytuacja panująca w kraju, ma również wpływ na podsumowanie  stypendiów w ramach programu Fundacji św. Mikołaja, które co roku obchodziliśmy bardzo uroczyście. W obecnej chwili jednak nie możemy zaprosić naszych darczyńców w mury naszej szkoły, ale mamy nadzieję, że będzie taka szansa w późniejszym terminie. Jednakże ta wyjątkowość  ma dla nas również inne znaczenie. To  wyraz  solidarności i dar ogromnego serca naszych DARCZYŃCÓW. To dzięki nim mamy wielką radość i poczucie satysfakcji z tego co robimy.

W tym roku wspólnie zebraliśmy wraz z dopłatą od Fundacji kwotę- 55 816,50 zł.

Dyrektor szkoły Andrzej Nepelski kieruje słowa podziękowania i uznania dla wszystkich naszych darczyńców:

„W imieniu społeczności Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia  wyrażam wdzięczność za wielki DAR WASZEGO SERCA i bezinteresowne  wsparcie finansowe programu stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja. Dziękuję za  życzliwość dla naszej wspólnej inicjatywy i jesteśmy dumni, że dzięki Państwa pomocy możemy spełniać marzenia i rozwijać talenty naszych uczniów”.

Poniżej prezentujemy naszych Darczyńców:

1. Bank Spółdzielczy Lubaczów.
  2. „ALVENTA” Spółka Akcyjna Kraków.
  3. Fundacja Świętego Mikołaja Warszawa.
  4. Zarząd Powiatu Lubaczowskiego.
  5. Spółdzielcza Grupa Producencka „KRESY” Lubaczów .
  6. „Geobud” Krzysztof Kopeć- Usługi projektowo-budowlane oraz geodezyjno-kartograficzne Lubaczów.
  7. Przedsiębiorstwo Społeczne „RetroStyl” sp. z o.o. Lubaczów.
  8. INSTAL CENTER Tomasz Hawrylak Usługi hydrauliczne Lubaczów.
  9. Centrum Medyczne KORMED z o.o. Sp. k. Lubaczów.
  10. ”Kazex” Usługi Wod – Kan, Co, Gaz-Kazimierz Rymarowicz Oleszyce .
  11. „PAWBUD” Piotr Wronowski Stare Sioło.
  12. „BLACH-ŻAB” Ryszard Żabczak Lubaczów.
  13. DM System Damian Mazur Centrum Edukacji Nowoczesnej Rzeszów .
  14. Fundacja na rzecz rozwiązywania problemów społecznych SOCIETATIS Rzeszów.
  15. F&K Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Stanisława Juźko Lubaczów.
  16. AGRO – MAL sp. j. Jan Pokrywka i Wspólnicy Lubaczów.
  17. „Mag-Trans” Ryszard Świdniak Lubaczów.
  18. PHU „Termo-Instal” Stanisław Krzeszowiec Lubaczów.
  19. Rada Rodziców w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.
  20. Stowarzyszenie Rozwoju Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.
  21. e-GROSIK Firma Uczniowska w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia.