17 wrz 2021

“Audycje z cyklu „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…”

nagrywane już w Lubaczowie!

We wtorek – 14 września br. uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie nagrali kolejną audycję z cyklu: „Młodzi…, o młodych…, dla młodych…”, ale tym razem już w Lubaczowie.

Przed mikrofonem zasiadły: Patrycja Leszczawska, Kornelia Prapagic, Oliwia Mazurek, Anna Pelikan, Gabriela Brzoza, Monika Sigłowy oraz prowadząca audycję: Pani Edyta Świstowicz-Mazur. W rozmowie uczestniczył również ks. Mariusz Pastuszak.

Podczas spotkania podjęty został temat wpływu pandemii na życie młodych ludzi. Mówiliśmy o pozytywnych i negatywnych stronach pandemii, naszych osobistych doświadczeniach i przeżyciach, ale także zdradzaliśmy, jak radziliśmy sobie z izolacją.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji na antenie Katolickiego Radia Zamość już w najbliższą sobotę – 18 września o 17.00 na antenie Katolickiego Radia Zamość lub na stronie naszej szkoły w zakładce: „Audycje tworzone przez uczniów”.

Patrycja Leszczawska