08 lis 2021

Uczniowie Zespołu Szkół po raz pierwszy na antenie RADIA FARA

  Szkoła miłości: Mediacje

W środę – 3 listopada maturzyści z naszej szkoły:  Patrycja Leszczawska, Kornelia Prapagic, Aleksander Gałas i Kamil Witko wraz z Panią Edytą Świstowicz-Mazur udali się do Jarosławia, aby nagrać audycję radiową dotyczącą mediacji. Uczestnicy zaprezentowali słuchaczom, czym jest proces mediacyjny, a także podzielili się refleksjami, jakie wzbudził u nich Szkolny Tydzień Mediacji zorganizowany w Zespole Szkół w Lubaczowie po raz pierwszy w tym roku.

Warto dodać, iż uczniowie naszej szkoły współpracują już dziewiąty rok z Katolickim Radiem Zamość nagrywając co miesiąc kolejne audycje o różnej tematyce,
a  tym razem zostali zaproszeni przez redaktorów Radia FARA w Jarosławiu, by nagrać audycję z cyklu „Szkoła miłości”.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej pierwszej audycji na antenie rozgłośni RADIA FARA już w najbliższą w środę – 10 listopada o godzinie 13:30 lub na stronie szkoły w zakładce: „Audycje tworzone przez uczniów”.

Kamil Witko